Eve Kaunis

Eve Kaunis

Kesk- ja vanalinna piirkonna konsultant (KKM170101)
Büroo: Tallinn
eve.kaunis@uusmaa.ee
+372 503 1898
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2003. aasta kevadel, alustades tööd Uus Maa Pärnu harukontoris. Tänaseks on minust saanud Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse liige, olles samal ajal Tallinna kesk- ja vanalinna piirkonna juht ning kesklinna elukondliku kinnisvara konsultant.

Pean ennast õnnelikuks inimeseks, sest mul on võimalus teha just seda tööd, mida tõeliselt naudin ja mis mu silmad särama paneb.

Oma eesmärgiks olen seadnud saada oma ala parimaks tegijaks, püüeldes pidevalt täiuslikkuse poole, osaledes pidevalt koolitustel ja kursustel ning lugedes ise nii tööalast kui vaimselt arendavat kirjandust.

Pean end rõõmsameelseks, sportlikuks ja aktiivseks inimeseks. Tunnike metsajooksu õhtuti ei ole minu jaoks probleem, mäesuusatamist ja tantsimist naudin samuti väga. Kõige olulisemaks pean aga vabal ajal koosolemist mulle kallite inimestega. Minu optimism ja aktiivsus väljenduvad tööalaselt eelkõige soovis pakkuda klientidele ja koostööpartneritele parimaid lahendusi!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Veebruar 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
18,5%
831
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
11,5%
2045€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-3,4 kuud
8,1 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
3,3%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
-0,1pp
6,15%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.