Price
43 000 €
Price per square meter
14,18 €/m2
Additional information
yard area 3033.00 m2

Location

Address: Väike-Jaani, Illurma küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond
Open map  Find route to property

Data

ID: 1511 / 221244
Lot area: 3033.00 m2
Ownership: Immovable
Cadastral number: 43101:001:2023

Ootan Sind kliendipäevale T 2.juulil kell 16.00-17.30! Palun anna oma tulekust teada telefoni või emaili teel, aitäh!

Looduse keskel, metsade ja mere lähedal müüa elamuehituseks sobiv maatükk.

KINNISTU
Väike-Jaani kinnistule on vastavalt üldplaneeringu tingimustele lubatud ehitada üks eluhoone koos abihoonega. Projekteerimistingumuste järgi on võimalus ehitada maksimaalselt kahekorruseline eluhoone ehitusaluse pinnaga 300 m2 ning kõrgusega kuni 8 m. Kinnistut läbib eratee mida kasutavad kaks naabrit, seatud on teeservituut. Kinnistule viib avalik tee mida hooldab aastaringselt vald.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon tuleb rajada lokaalne, elektriliitumine ampritasuga. Elektriliitumisele on võetud hinnapakkumine eelmisel sügisel.

ASUKOHT
Illurma küla on sobiv paik looduslähedust armastavale inimesele. Läheduses marjametsad ja meri kuid samas ka Keila linn koos kõige eluks vajalikuga, lasteaiad, kool, tervisekeskus mitmed poed ja söögikohad. Keila linn areneb jõudsalt, 2025 aasta kevadel on kavas avada Keila meeleleahutus- ja kogukonnakeskus. Uude keskusesse on planeeritud kino, spordiklubi, mitmed kohvikud ja kauplused ja palju muud millest väikelinna elanikud siiani on puudust tundnud. Keila linn jääb Väike-Jaani kinnistust 6 km kaugusele, samal kaugusel asub ka Klooga superland. Kohe naabruses on Niitvälja golfiväljak ja ratsabaas.
Lähim bussipeatus Paldiski maantee ääres jääb 800 m kaugusele, bussiga pääseb mugavalt liikuma nii Keila kui Klooga suunal. Piirkonnakooli Laulasmaale viib mugavalt koolibuss. Lähim lasteaed asub 4 km kaugusel Leholas kuid piirkonna lapsi võtab vastu ka Laulasmaa lasteaed. Autoga jõuab Illurma külast Tallinna 30 minutiga, kaugus Tallinnast u. 30 km.

Kui Soovid kodu rajada looduse keskele kuid pead oluliseks linna lähedust koos eluks vajalike mugavustega on Illurma küla just sobiv elukoht.
Palun ole oma tulevaste naabrite privaatsuse suhtes lugupidav ja lepi kinnistu külastus minuga eelnevalt kokku.
Helista ja läheme vaatame maatüki koos üle!

Soovid oma kinnisvara müüa, välja üürida või saada hinnangut?
Võta minuga ühendust! Margit Mikkus +372 5800 7998

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).


Financial services are provided by Swedbank AS. Check out the terms and conditions at www.swedbank.ee or consult a bank employee if necessary.