Maris Tämmo

Maris Tämmo

Junior Agent
Bureau: Tallinn
maris.tammo@uusmaa.ee
+372 52 36 237

My languages:

View all my properties


About Me

Liitusin Uus Maa kinnisvarabürooga 2022 jaanuaris. Siinne meeskond ja professionaalne tugi teeb maakleritöö eriliseks. Töötan rõõmuga nii Tallinnas kui üle Eesti!

Soojalt vastu võetud professionaalsesse ja positiivsesse meeskonda kuulumine on omaette tunnustus ja palsam hingele. Inimestega suhtlemine ja nende aitamine on olnud alati see, mis mind paelub ja, millega hea meelega tegelen. Leian lahendused ka kõige keerukamatele olukordadele, kui hätta jään, on mu seljataga tugev ja mitmekülgselt meisterlik ning abivalmis meeskond.

Ettevõttel on 30 aastaga kujunenud tugev turundustiim, parimad hindajad, tugev juriidiline tugi ning koostöö suurimate pankade, arendajate ja notaribüroodega. Samuti teeme koostööd kõikide maakleritega kogu Eestis.

Minu ettevõtjahing ei luba paigal seista. Sellest tulenevalt olen lõpetanud EBS ärijuhtimise, Tallinna Tehnikakõrgkooli moetööstuse eriala ja sügis 2021 alustasin õpinguid Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri erialal.

Töökogemust jagub samuti. Olen töötanud nii pangas, klienditeeninduses kui juhina. Olen juhtinud spordiklubi, disainmööbli salongi, oman aktiivselt tegutsevat ettevõtet ja tegelenud mitmete sportlike tegevustega. Harrastan liikumist. Jooksmine, jalutamine ja rühmatreeningud, reketimängudest lemmikuim on kiire ja üsna pingeline squash. Armastan ka lugeda, reisida.

Uus Maa 30 aastane kollane-sinine logo triivib kindlasti mõtteis, kui tekib soov oma kinnisvara osta-müüa-üürida. Täname Sind selle eest!

Minul on Sinu jaoks aega!

Võta julgelt ühendust ja leiame Sinu jaoks parima lahenduse!

Sotsiaalmeediast leiad mind:
https://www.facebook.com/maris.tammo
www.linkedin.com/in/maris-tämmo

View all my properties

Office Location

Real Estate Market Analysis and Information

May 2022
Number of real estate transactions in Estonia (y-to-y)
13,6%
1027
Median price (y-to-y) of apartments in Harjumaa
31,6%
2837 €/m²
Realization of the stock of new developments
2715
12%
Class A office space vacancies
31,9%
2091 €/m²

Would you like to get monthly reports via email?

By entering an email, you allow us to send related information about Uus Maa. If you wish, you can specify your preferences in our first letter.