Elar Paidu

Elar Paidu

Nooremmaakler
Büroo: Tallinn, Uus Maa City
elar.paidu@uusmaa.ee
+372 52 25 104

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen üle 23 aasta töötanud lennunduses lendurina ja neist viimased 8 aastat lennuki kaptenina. Oma töös olen pidanud olema ülimalt täpne, distsiplineeritud ja põhjalik. Olen juhtinud meeskondi ja minu kolleegid võiks mind iseloomustada selgesõnalise, ausa ja sõbraliku inimesena. Ka kõige võimatumates ja seikluslikemates olukordades, mis laias ilmas lennates ette on tulnud ja millest saaks hea materjali raamatuks, on mind aidanud huumor ja asjaajamisoskus. Minu peamiseks eesmärgiks on alati olnud tagada klientide ning meeskonna turvalisus ja kindlustunne, nende jõudmine teekonnal sihtpunkti ja tagasi koju, seda olenemata ilmastikuoludest või muudest ettetulevatest takistustest. Ka maaklerina on minu peamine eesmärk klientide võimalikult pehme teekond alates küsimuste tekkimistest kuni kõiki rõõmustava lõpptulemini - koju jõudmiseni. Usun, et leiame lahendused ka kõigile keerulistele küsimustele ning ületame takistused, mis sel teekonnal võiks tekkida. Mulle on suurimaks preemiaks sellel reisil õnnelik ja rahulolev klient, kes on endale sobiva kodu leidnud.

Kindlasti on kogu selle protsessi juures väga oluline osa kogu meeskonnal - UUS MAA City töökal kollektiivil, kes on toetavaks taustajõuks. Hea meeskond on olnud ka minu valikute taga, astudes vastu uutele väljakutsetele kinnisvara maailmas. Olin seda otsust pikalt kaalunud ja lõpuks andis viimase tõuke maailma hetkeolukord. Kodu-Eestis on eriti hea olla just nüüd ja praegu.

Töökogemusi olen saanud veel Eesti Kaitsejõududes, Eesti Tollis ja Lennuametis. Olen proovinud elus erinevaid ameteid ja kindlasti on iga neist olnud omaette väljakutse, mida võtan asendamatu koolina ja mis mind igal järgnevas ametis tublisti aidanud on.

Olen lõpetanud Nõo Reaalgümnaasiumi ja Eesti Riigikaitse Akadeemia tolli õppesuunal, kus omistasin ka ohvitseri auastme. Olen töötanud sõjaväelendurina ja hobikorras langevarjuklubis lenduritööd teinud.

Lisaks tegelen võrkpalli ja golfimänguga, mängin ukulelet ning laulan Eesti Rahvusringhäälingu segakooris. Arvan, et erinevad hobid ja reisimine aitavad meid elurutiinist välja tuua ja elu mitmekülgsemaks muuta. Oman ise nii maa- kui linnakodu ning mõistan nii maal kui linnas elamise võlusid ning soovitan minu kaudu koduotsijatel kaaluda ka erilisemaid paiku, sest aeg-ajalt on just selliseid häid leide, millel on personaalset iseloomu. Kõik ei pea olema nagu naabril - jäägem iseendaks.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Oktoober 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
2,6%
930
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,6%
2100€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+1,8 kuud
12,3 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.