Egert Klaas

Egert Klaas

Maakler | UUS MAA | Arena
Büroo: Arena, Tallinn
egert.klaas@uusmaa.ee
+372 518 5549

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen lõpetanud müügijuhtimise eriala Dublin Business Schoolis, haridusasutuse juhtimise Tallinna Ülikoolis ning kraad on ka sotsiaalteadustes. Töökogemust oman kohalikus omavalituses, täiskasvanuhariduses, interneti- ja jaekaubanduses ning rahvusvahelises antiigiäris.

Kõik mainitud tegevusalad nii Eestis kui välismaal on olnud seotud kinnisvarasektoriga, millest on tingitud olnud ka minu aastatepikkune huvi antud valdkonna vastu. Aastal 2017 alustasin kinnisvara müügipartnerina rahvusvahelises kinnisvara vahendamisega tegelevas ettevõttes RE/MAX. See andis mulle võimaluse pühenduda just kinnisvarale, kasutamaks oma mitmekülgset elukogemust eesrindlikuks maakleriks kujunemisel. 2021 aasta kevadel liitusime oma bürooga Uus Maa kinnisvaraettevõttega, et areneda koos turuliidriga, rakendada oma seniseid kogemusi ja teadmisi, kuid ka õppida uut.

Maaklerina töötatud aastate jooksul olen tegelenud kõikide objektitüüpide müümise ja väljaüürimisega, kuid minu lemmikuks on just ajalooline kinnisvara- Tallinna vanalinna äripinnad, eestiaegsed taluhäärberid, põlistalud muinaskülades, mõisahooned ning pärandkultuuriga seotud kinnistud.

Olen abivalmis ja sõbralik, täpne ning eesmärkidele pühendunud, valdan väga hästi inglise keelt. Vabal ajal löön aktiivselt kaasa Lions liikumises ning ilusate ilmadega käin maa alt detektoriga varandust otsimas.

Võta minuga ühendust kui plaanid müüa, osta või üürida kinnisvara. Olen sulle alati abiks!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

August 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+3,5%
672
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-3,7%
2804 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
+29,2%
203
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+12,8%
2621 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+13,5%
1500
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+10,2%
486
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.