Carmen Zahkna

Carmen Zahkna

Maakler | UUS MAA | Elamus
Büroo: Tallinn
carmen.zahkna@uusmaa.ee
+372 56 679 818

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

,,Kodu, see ei ole koda,
millel aken, uks.
Ilma kodutundeta
me jääme kodutuks.´´

- Sõnad, mis on saatnud mind juba lapsepõlvest.

Otsid kodu? Ma aitan sind sellel teekonnal. Mulle on antud parimad tööriistad suurima kinnisvarabüroo poolt, et olla sulle toeks ja aidata sul täita sinu unistusi. Minuga saad alati rääkida südamest südamesse. Olles töötanud iluteenindajana 11 aastat, olen saanud parimaks kuulajaks ja oskan kaasa mõelda ja pakkuda lahendusi. Tihedalt koostööd tehes ja kommunikeerides saavutame parimad tulemused!

Usun, et inimene ei ole kunagi ´´valmis.´´ Alati on, mida õppida ja kogeda ja kinnisvara on mulle südamelähedane tee, kus tahan saada parimaks ja mul on ääretult hea meel, et sa toetad mind minu teel samamoodi nagu mina sind sinu teel. Ma hindan kõrgelt individuaalset lähenemist, ausust ja hoolivust. Kavatsen seda alati pakkuda kõikidele oma klientidele koos ületamatu professionaalsusega.

Uus maa Elamus tiimiga liitusin märts 2022. Selle ajaga olen saavutan juba ka märkimisväärseid tulemusi: - maikuu top 3 - septembrikuu top 2 ja oktoobri kuu top 3. Olen pühendunud saavutamaks parimaid tulemusi ning tagama oma klientidele kindlustunnet ja usaldusväärsust. Minu selja taga töötab suur hulk klientidele pühendunud maaklereid. Ettevõttes on parimad turundusspetsialistid, hindajad ja juriidiline tugi. Tõhus koostöö suurimate pankadega tagab kiirema tee tehinguteni ning kahtlemata on kirsiks tordil hea suhtlus parimate notaribüroodega. Saan pakkuda parimat tugivõrgustikku, mis on pidevas arengus, selleks, et olla tipptasemel.

Vabal ajal armastan lugeda raamatuid, eriti psühholoogia teemadel. Mind paeluvad vaimsed protsessid ja nendevahelised seosed ja tunnen, et nende mõistmine annab mulle suure eelise inimestega suhtlemisel ning aitab mul olla parem ema oma varsti kolmeseks saavale neiule, kellele saan igapäevaselt olla toeks tema arengus ja eneseleidmise teekonnal.

Ja kui sõnadest on üleküllus, siis viin oma meele rändama kaasahaarava kunstiga.

Olen õnnelik, et saan teha tööd, mis on ühtlasi ka minu hobi. Koos loome imelise elamuse, mis jääb saatma meid aastateks!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

November 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+0,01%
680
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+0,6%
2948 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+6,2%
1747
Korteritehingute arv Tartus
+28,3%
154
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+25,9%
2660 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+4,1%
381
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.