Argo Veide

Argo Veide

Büroo juht, maakler
Büroo: Haapsalu
argo.veide@uusmaa.ee
+372 5624 1810

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Oma tavapärast hommikut alustan jalutuskäiguga lasteaeda, mille jooksul saan ka tihti päeva sisukama vestluse osaliseks ja vastata küsimustele, mida keegi teine peale armsa väikse poja küsida ei oska. Sellele järgneb maitsev ja oma kätega valmistatud hõrgutav hommikusöök. Sealt algab minu tegus päev, mis võib kesta hiliste õhtutundideni. Mõnikord esitatakse mulle küsimusi, et kuidas ma jaksan ja jõuan nii palju korda saata. Vastus on imelihtne, sest ma rakendan kogu oma potentsiaali ja olemasolevad ressursid eesmärgipäraselt. Eesti mees on lihtsalt nii hakkaja!

Loomulikult aitab kõigele selle kaasa hea kasvatus, mis on teinud minust ääretult viisaka ja teistega arvestava inimese. Lapsest peale olen imetlenud ilusaid asju ja soovinud olla kasulik, seetõttu naudin ma teiste inimeste unistuste täitumistele kaasa aitamist- kodu on enamus inimeste suurim unistus!

Teadmishimu hoidis mind niikaua koolis, et otse sealt ma Uus Maa-sse läksin ja sinna ma jäin.

Ja nüüd peamine, elurõõm ja huumor, ilma milleta on maailm hall ja sünged mõtted peas! Seega, nagu sa oled juba aru saanud, siis hea tuju ja rõõmus meel on minu elu osad!

Unustamatute kohtumisteni!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kinnisvaraturu analüüs ja info

September 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
9,3%
925
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
7,1%
2217 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-5,9 kuud
6,6 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
6%
0,1pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.