Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 7305.00 m2

Asukoht

Aadress: Viru Väljak, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Andmed

ID: 33 / 94
Pindala: 7305.00 m2

Metro Plaza on esinduslik ja silmapaistva arhitektuuriga A-klassi ärihoone Viru Väljakul.

Ajaloolise hoone müüridele ehitatud büroohoone on valminud 2009. aastal. Hoone 1. korrusel on kaubandus- ja toitlustuspinnad, kõrgemal bürood.

Hoones on kaasaegne ventilatsiooni- ja jahutussüsteem, sisekliima on reguleeritav ruumipõhiselt. Hoonele on väljastatud BREEAM rohemärgise sertifikaat, mis tõendab hoone energiatõhusust, keskkonnasäästlikkust ning töökeskkonna mugavust.

Metro Plaza on silmapaistev tänu modernse ja ajaloolise arhitektuuri kombinatsioonile ning unikaalsele fassaadivalgustusele. Stiilse sisekujundusega hoone sobib ka kõige nõudlikumale maitsele. Tööpäeval tervitab fuajeesse saabunud külalisi administraator, töövälisel ajal on maja turvaliselt suletud, kuid üürnikele on ligipääs igal ajal.

Metro Plaza on linna südames, kuhu on mugav tulla igast linnaosast. Hoone garaažis on võimalik üürida parkimiskohti. Kliendid pargivad tund aega tasuta hoone kõrval. Paari sammu kaugusel on ühistranspordi peatused.

Hoone vastas on Viru keskus, naabruses on Rotermanni Kvartal ja vanalinn, seega on lähiümbruses suur valik söögikohti, spordiklubisid ja kauplusi.

Hoones on pakkuda bürood suurusega 86m2, 90m2, 107m2, 125m2, 251m2, 320m2 ja 660m2!

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,