Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo

Asukoht

Aadress: Möldre tee, Tiskre küla, Harku vald, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 309 / 218296370324621800

2023. aastal on valminud Tiskres, Möldre tänaval avarate korteritga energiatõhus korterelamu. Tegu on avarate perekorteritega väikse kortermajaga milles on ainult 7 korterit. Kokku kinnistul on 2 kortermaja Möldre tee 5/1 ning Möldre tee 5/2

PLANEERING
I korrus: Elutuba koos avatud köögiga ning pääsuga terassile, wc.
II korrus 3 magamistuba, dušširuum koos saunaga. Elutoast pääseb avarale terrassile.
Lagede kõrgus on 3m esimesel korrusel ja 2.8m teisel korrusel.
Saadaval olevad korterid:
Korteri nr 1 köetav pind on 109,8 m² millele lisandub terassi pindala.
Korteri nr 2 köetav pind on 91.1 m² millele lisandub terassi pindala.
Korteri nr 3 köetav pind on 95.2m² millele lisandub terassi pindala.
Korteri nr 4 köetav pind on 87.2 m² millele lisandub terassi pindala.
Korteri nr 5 köetav pind on 94.3 m² millele lisandub terassi pindala.
Korteri nr 6 köetav pind on 94.1 m² millele lisandub terassi pindala.
Korteri nr 7 köetav pind on 87.9 m² millele lisandub terassi pindala.

SISSEVIIMISTLUS
Eluruumide põrandaid katab naturaalne ühelipiline tamme puitparkett ja vannitubades heledats toonides plaadid. Siseviimistluses kasutab arendaja kõrgeima kvaliteediga kvaliteetseid materjale, mis on ühtlasi nii ajatult moodsad kui ka vastupidavad. Korterite välisuksed on tulepüsivad spoonitud puituksed ning siseuksed on samuti spoonviimistlusega.

ENERGIATÕHUSUS
TEGU ON A – ENERGIKLASSI HOONEGA KOOS PÄIKESEPANEELIDEGA.
Soodsaid kommunaalkulusid tagab läbimõeldud kütelahendus, korralik maja soojustus – EPS Silver 250mm, 3-kordse klaaspaketiga PVC aknad ning korteripõhine ventilatsioon.
Kortermaja küttesüsteem koosneb gaasikatlast ning õhk-vee soojuspumbast mis kasutab päikesepaneelidest toodetud elektrit. Korterites soojuse kandjaks on vesipõrandaküte, Soojust saab reguleerida termostaatidega, mis paiknevad igas ruumis.
Kvaliteetse õhuvahetuse ja siseõhu tagab korteripõhine rootor soojusvahetiga sundventilatsioonisüsteem. Ventilatsiooniseadmed on korteripõhised ning paiknevad vannitoas. Köögikubude jaoks on paigaldatud korteripõhised väljatõmbekanalid.

EHITUSKONSTRUKTSIOONID
Korterite vahelised seinad on parema helikindluse tagamiseks on lahendatud Columbia betoonplokkidest paksusega 240mm. Korterisisesed seinad on 2-kordse kipsplaatkattega metallkarkass seinad. Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest. Hoonel on rullmaterjalist katusekattega lamekatus.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Iga korteri hinna sees on kaks elektriauto laadimise võimalusega parkimiskohta ning panipaik.
ASUKOHT
5-minutise autosõidu kaugusel mitme poe ja söögikohaga Tabasalu keskus, kus asub Tabasalu Ühisgümnaasium. Rattasõidu kaugusel asub Harkujärve lasteaed-algkool ning Tiskre külasse, jalutuskäigu kaugusele on planeeritud ehitada Tiskre lasteaed-algkool. Rocca al Mares (10 min autosõitu) asuvad supermarketid; koolid, lasteaiad jne.
Neljarealine tee ning Haabersti mitmetasandiline ristmik teevad ühenduse kõigi pealinna piirkondadega kiireks ja mugavaks. Ideaalne elukeskkond, mis on linna südamest piisavalt kaugel, et tunda end privaatselt ja piisavalt lähedal kiireks kommunikeerumiseks.

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).