Ruutmeetrihind
4 736,18-5 135,14 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 3332.00 m2

Asukoht

Aadress: Põõsa tee 3/5, Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 281 / 544
Pindala: 3332.00 m2
Katastri nr: 78402:203:3460

Tallinnasse Piritale, rahulikku ja armastatud Mähe asumisse, aadressile Põõsa tee 3/5 on kerkimas moodne kolmekorruseline neofunktsionalistlikus stiilis elegantne kortermaja, kuhu tuleb vaid 10 valgusküllast, avarat ja läbimõeldud planeeringutega kodu.

Põõsa tee on väljakujunenud rahulik ja vaikne tupiktänav, kus on mõnus ja turvaline ning kõik naabrid saavad sulle oma inimesteks. Vahetus läheduses asuvad nii mets kui meri, aga ka koolid, lasteaiad ja muu igapäevaseks eluks vajalik. Nii et elad just nagu maal, aga kõik linnamugavused on kohe käe-jala juures.

Lenderi Aeda tuleb kokku 10 kahe- kuni neljatoalist korterit, mille üldpinnad on vahemikus 55,8 – 88,9 ruutmeetrit. Kõigil korteritel on avarad terrassid. Kortereid iseloomustab avar ja läbimõeldud planeering, heledad ja valgusküllased ruumid ning suured aknapinnad, mis toovad tubadesse mõnusat päikesevalgust ja loovad harmoonilise koosluse looduskauni miljööga.

Korterid on varustatud tänapäevaste tehniliste lahendustega. Ruumides on vesipõrandaküte ning soojustagastusega sundventilatsioon. Hoone kütteallikaks on maaküte ja päikesepaneelid ning selle energiaklass on A.

Elamut ümbritseb rohke kõrghaljastusega 3332 ruutmeetrine viljapuudega kinnistu, kus kasvavad nii õuna- kui ploomipuud). Siin on meeldiv vaba aega veeta nii väikestel kui suurtel. Kohe samas asub ka mänguväljak lastele.

Maja nimi, Lenderi Aed, on austusavaldus sajanditagusele Tallinna linnapeale ning arhitekt Voldemar Lenderile, kelle talu asus just siin, laiudes toona suisa 32 hektaril. Peale poliitilise tegevuse on Voldemar Lender läinud ajalukku ka kui omanimelise hoonetüübi, Lenderi maja, ristiisa. Neid, kahekorruselisi Tallinnale iseloomulikke puitelamuid projekteeris ta ise oma ehituskontoris, aga seda tegid ka teised arhitektid.

Kunagistest talumaadest on tänaseks saanud mõnus ja rahulik elukeskkond, kus asuvad peamiselt madalad majad, mida ümbritsevad hubased ja hooldatud aiad.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,