Ruutmeetrihind
3 094,50-3 575,30 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 714.00 m2
kinnistu pindala 881.00 m2

Asukoht

Aadress: Oksa, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 251 / 517
Pindala: 714.00 m2
Krundi suurus: 881.00 m2
Katastri nr: 78407:702:3396

ASUKOHT
Kristiine roheluses asuv Oksa tänav moodustab sellise omapärase ning sümpaatse tüüpilise Lilleküla vanema aja tänavamiljöö, kus segamini ühepereelamud ning kortermajad. Piirkond on hästi varustatud ühistranspordiga, mis tagab hea ühenduse linna keskuse ja teiste Kristiinet ümbritsevate linnaosadega: lähiümbruses asuvad bussi-, rongi- ja trammipeatused.

Kergliikluse osas on olemas mööda Tondi tänavat kulgev jalgrattatee ja rattaga liiklemist soosiv Tondi rongijaam, kuhu saab rattaga rongile ja kaugematesse kohta liikuda.

Lähimad koolid on Tallinna Tondi Põhikool , Kristiine Gümnaasium,ning Audentese erakool, mille territooriumil asuvad ka spordiplatsid. Samuti asub läheduses sportimisvõimalusi pakuvad Kotka staadion Linnu teel ja Tondi Tennisekeskus Sõjakooli tänaval. Lähimad lasteaiad on Tallinna Magdaleena lasteaed, Tallinna Linnupesa lasteaed ja Tallinna Kristiine lasteaed.

HOONE
Lähtuvalt maapinna kaldest tekib hoonele soklikorrus, kuhu on arvestades korterelamu ja piirkonna iseloomu ning kesklinna lähedust projekteeritud ruumid jalgratastele ja (lapse)kärudele, samuti paiknevad alumisel osaliselt maa-alusel korrusel abiruumid, korterite panipaigad ja tehnoruum. Rõhk on pandud privaatse haljastatud hooviala tekitamisele, kus on laste mänguväljak ning plats elanikele vaba aja veetmiseks.

Esimesel korrusel on kaks võrdse suurusega korterit, mille elutoad-köögid maapealsete terrassidega paiknevad hoone edelapoolsel küljel ning magamistoad kirdepoolsel küljel.

Teisel korrusel on kolm korterit- üks väiksem 2-toaline ning kaks suuremat läbi kahe korruse paiknevat 4-toalist korterit. Läbi kahe korruse projekteeritud korteritele on antud lisapääs ka 3 korruselt- peamiselt külaliste tarbeks, kuna 2.korrusel paiknevad korterite privaatsed magamistoad. Katusekorruse elutuba-köökide juures on mõlemal korteril õhutupäikesele avatud terrassid.

Konstruktsioonilt on hoone Columbia kivist väikeplokkidest kandeseintega ning raudbetoonist paneelidest vahelagedega. Fassaadis on kasutatud “puitpunutist” mis moodustab majale monotoonse raamistiku. Puidust raamistiku ühenduskohtadest eenduvad fassaadist omakorda ribilised raamid, mis kannavad lillekaste ning on päikesevarjuks korteritele suurtele akendele. Vertikaalselt on raamide vahele tõmmatud trossid, mida mööda saavad ronitaimed kasvada. Puitlaudisena kasutatud ajas kestvat kuumõlitatud okaspuulaudist või raudsulfaadiga töödeldud lehiselaudist- Mõlema värv hallikas-pruun.

Akendeks on 3x klaaspaketiga ning tumehalli peitsiga kaetud puitraamidega aknad. Sokkel on kaetud betoonist pinda meenutavate plaatidega . Katus on kaetud valtsprofiiliga, kas käsitsi valtsitud või valmis valtsprofiilist tsinkplekiga.

Maja valmib november 2022

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2022 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,