Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo

Asukoht

Aadress: Calle Pozos Dulces, Málaga, Andalucia

Andmed

ID: 220 / 414

INDUSTRIAALSED LOFTID KÜTKESTAVAS JA KIIRELT ARENEVAS MALAGAS

Malaga südames asuvas vanalinnas arendatakse 11 avarat korterit, mille lagede kõrgus on 4,2 meetrit ja kogupind 840 m2. Võimas betoonist ja paekivist ehitatud laohoone muudetakse urbanistlikus industriaalstiilis üheks ägedaimaks elukohaks linnas. Elamukompleksi asukoht on erakordselt rahulik, samas linnamelu on kohe siinsamas.

Täna on veel saadaval kaks 4,5 meetriste lagedega esimese korruse korterit hinnaga* 375 000 € ja 475 000 €. Kõrged laed võimaldavad peale ehitustööde valmimist lisada vahekorruse, et niigi avara korteri kasulikku pinda maksimeerida.

Ehitusluba on saadud, ehitus käib ning prognoositav valmimisaeg veebruar-märts 2020.

Kiirelt kasvav Malaga on põnev linn, mille rikas, unikaalne ajaloopärand on kombineeritud meeletu arendus- ja investeerimispotentsiaaliga. Öeldakse, et Malagas on Euroopa parim kliima. Koos rahuliku vahemere atmosfääriga on see elu nautimiseks parim paik. Elutempo on siin aeglasem kui Põhja-Hispaania linnades. Võib-olla on see päikesest, aga võib-olla ka sellest, et päevasoe kestab kuni hilissügiseni.

Malaga on kultuurilinn ning siin on sündinud nii Pablo Picasso kui ka flamenco. Ja kui kultuurist saab küllalt, võib päevad veeta rannas, mis on linnakeskusele lähedal.

Kui mõte Malaga vanalinna industriaalsest loftist tundub põnev ning soovid selle planeeringute ning siseviimistluse kohta rohkem teada saada, siis võta palun ühendust!

* Hinnad ei sisalda kinnisvaramaksu, mis Hispaanias võib küündida kuni 10% soetusmaksumusest.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,