Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 17000.00 m2

Asukoht

Aadress: Lõõtsa, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Andmed

ID: 186 / 483
Pindala: 17000.00 m2

Viktori kvartal on Ülemiste City uusim hoonete kompleks, mis paikneb Rail Baltica terminali vahetus läheduses. Viis büroohoonet, kaks parkimismaja 1000-le autole ja linnaväljak, see on uus Viktori Kvartal Tallinna ambitsioonikaimas ärilinnakus, Ülemiste Citys.

Kvartali esimene hoone pilkupüüdva arhitektuuriga Viktor Palmi maja on valmis. Viktor Masingu majast saab kvartali uus kõrgustesse pürgija. Neliktorni esimene etapp on sissekolimiseks valmis 2023. aasta lõpus. Neljast tornist koosnev büroohoone on omavahel ühendatud üheksa korruse kõrguselt, pakkudes nii Eesti suurimat kontoripinda 3600m2 ühel tasandil, kui ka eksklusiivseid väliterrasse kümnendal korrusel.

Hoone esimesele korrusele on planeeritud restoran ja kohvik, teisele korrusele konverentsikeskus ja co-working ala.

Masingu maja Ülemiste Citys pakub Sinu ettevõtte edukaks arenemiseks kõike vajalikku. Hulgaliselt toetavaid teenused: konverentsikeskused, puhastus- ja remonditeenused, töökoha disain, vastuvõtt ning talenditeenused. Ligi 500 potentsiaalset koostööpartnerit linnakus, üle kümne erineva söögikoha ja hulgaliselt mugavusteenuseid personalile, alustades HR kogunemistest, lõpetades spordiklubi, tervisemaja ja üle 100 ürituse aastas.

Viktori Kvartal asub transpordivõimaluste tuiksoonel, mille ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel planeeritav Rail Balticu terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust 10 minuti kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saab keerata otse kvartalist väljudes. Siia saab igast linnajaost mugavalt trammi või bussiga.

Kui otsid toetavat keskkonda, kus Sinu ettevõte saaks piirideta areneda, tule Viktori Kvartalisse!

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,