Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 22000.00 m2

Asukoht

Aadress: Veskiposti, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Andmed

ID: 168 / 464
Pindala: 22000.00 m2

Avala on uus modernne ärikvartal Tallinna Kesklinna piiril. 2021. aasta alguses valmib Avala esimene büroohoone Electra, 2022. aastal lisandub büroohoone Polaris. Tulevikus on kinnistule planeeritud ka kolmas büroohoone.

Avala kvartali büroohooned on pilkupüüdva arhitektuuriga. 12-korruseliste hoonete bürookorruste üüritav pind on ligi 1000m² ja seda saab jagada kuni neljaks bürooks. Suurtest akendest avanevad kaunid vaated isegi madalatel korrustel, sest ümbruses on madal hoonestus.

Avala kvartal on keskkonnasõbralik, büroohoonetel on A-energiaklass ja energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED GOLD sertifikaat. Hoones on nutikad tehnosüsteemid: nii valgustus, küte kui ventilatsioon on automaatselt juhitav vastavalt tarbimisvajadusele. Valgustust, kütet ja ventilatsiooni juhib automaatika sõltuvalt tarbimisvajadusest. Kvartalisse rajatakse Tallinna suurim päikesepark ja hoonete katused kaetakse õhku puhastava materjaliga.

Kvartalis asub ruumikas parkimismaja ja hoonete juures on kuni 200 elektriauto laadimise valmidus.
Hoonetes on ka jalgrattarattahoidlas koos duširuumidega ja Bikeep rattaparkla külalistele.

Töötajate mugavuse huvides on Avalas esinduslik lõunarestoran ja 24/7 avatud jõusaal. Hoonete ümbrusse rajatakse hubased rohealad puhkamiseks.

Üürihind alates 12 eur/m2.

Ostes kodu Swedbanki abiga, saad:

UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT

UUS MAA kliendile on Swedbankist lepingutasu 70% soodsam. Pakkumise saamiseks kasuta taotlusel koodi UUSMAA.

Vaatan lähemalt
*Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega.

Küsi täpsemat infot UUS MAA maaklerilt.


Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu teenuste tingimustega ja vajadusel pea nõu aadressil www.swedbank.ee,