Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo

Asukoht

Aadress: Kloostrimetsa tee

Andmed

ID: 167 / 433504779520758460

Hinna sees:
+ Võimalus valida erinevaid viimistlusmaterjale!
+ Korteri ümberehituse võimalus!
+ Hindamisakt!

Müüa kauaoodatud uued korterid Tallinna kõrgelt hinnatud Pirita linnaosas. Elamukompleks “Teletorni kodud” asub männimetsas kahe Eesti olulise vaatamisväärsuse botaanikaaia ja Tallinna teletorni vahel.

Projekti töötas välja juhtiv arhitektuuribüroo PIN Arhitektid. Majad on ehitatud monoliitsest raudbetoonist, kõrgendatud korteritevahelise müraisolatsiooniga (plokk 240 mm).

Kortereid müüakse ka vaba planeeringu võimalusega, mis võimaldab ostjal planeerida oma unistuste korteri 1-4 toaliseks, olenevalt korteri pinnast. Teie saate planeerida ruumi vastavalt oma vajadustele ja soovidele. Korteri hinna sees on kvaliteetne siseviimistlus. Vesipõrandaküte, igas toas eraldi reguleeritav, soojustagastusega sundventilatsioon, gaasiküte ja päikesepaneelid maja katusel hoiavad sooja ja mõnusa õhkkonna kogu majas. Peaaegu kõikidel korteritel on rõdu, millelt saab nautida roheluse rohkust ja puhast õhku.

Pirita piirkonnas on hästi arenenud infrastruktuur. Kõik mugavaks eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel. Ideaalsed tingimused õues tegutsemiseks ja sportimiseks, aga ka väikelastega lõõgastavaks vaba aja veetmiseks. Elamukompleksis on kaks privaatset mänguväljakut lastele.

Maja valmib kevadel 2022.

Parkimiskoht hoovis + 20000 eur
Parkimiskoht garaažis koos panipaigaga + 30000 eur

Helista kindlasti ja tule korterit vaatama – sellest võib saada uus kodu just Sinu perele!

NB! Kõik pildid ja graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsuseid.

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).