Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo

Asukoht

Aadress: Möldre tee

Andmed

ID: 156 / 238669273700780300

Müüa valgusküllased mugavate planeeringutega 3- kuni 4-toalised korterid valmivas A-energiaklassi hoones privaatses Tiskre küla sisekvartalis. Igale korterile kuulub avar terrass või rõdu.

NB: Ehitus on alanud ning kodud valmivad 2023 aasta lõpus.

MT8 kortermaja näol on tegemist preemiumklassi ja A-energiaklassi hoonega, mis ammutab osaliselt energiat hoone katusel paiknevast päikesepargist.

KORTERID
Kortereid iseloomustavad mugavad planeeringud, kõrged laed, valgusküllased toad ja avarad fassaad aknad.

Eluruumide põrandale paigaldatakse kvaliteetne parkett ja vannitubades loovad luksusliku miljöö heledas tonaalsuses plaadid. Siseviimistluses kasutab arendaja kõrgeima kvaliteediga loodussõbralike materjale, mis on ühtlasi nii ajatult moodsad kui ka vastupidavad.

Korterites on kaasaegne ja ökonoomne õhksoojuspumba süsteem vesipõrandakütte lahendusega. Ventilatsioonisüsteemid on ehitatud sisse- ja väljatõmbega, mis tagab kvaliteetse õhuvahetuse ja tubade sisekliima ruumipõhiselt. Lisaväärtusena on igal korteril olemas jahutuse valmidus ning soovi korral on ostjal võimalik tellida lisatasu eest autonoomse jahutusseadme (2950 € + km).

TARGA MAJA SÜSTEEM
Korterite müügihinnas sisaldub nutikodu põhipakett. Lisatasu eest on võimalik soovi korral tellida nutikodu ‘Komfort’ ja ‘Eliitpaketti’.

HOONE
MT8 hoonet luuakse eesmärgiga säästa loodust ning optimeerida igakuiseid kõrvalkulusid. Preemiumklassi ja A-energiaklassi kivimajas valmib 14 eriilmelist korterit, igaüks oma suure privaatse terrassi või rõduga. Soodsaid kommunaalkulusid tagavad hoone katusele paigaldatavad päikesepaneelid.

Mugavaks liiklemiseks on hoones olemas lift.

Avar, 3025 m2 suurune kinnistu annab võimaluse elanike kujutlusvõimel lennata ning luua vaba aja veetmiseks mõeldud ühised puhkealad.

* KODUKONTORI VÕIMALUS *
Kolmel kiiremal ostjal on suurepärane võimalus soetada endale MT8 hoones korterist eraldi asetseva kodukontori, kus rahulikult tööasjadele pühenduda. Kodukontorid on 8.3 – 13.6 m2 suurused.

PARKIMINE / PANIPAIK
Korteri müügihinnale lisandub panipaiga ja parkimiskoha maksumus. Panipaikade suurused varieeruvad 2.3 – 10 m2 vahel, hinnad algavad 6500 eurost.
Parkimiskoht hoovis: 10 000 eurot.
Parkimiskoht varjualuse all: 12 000 eurot.
Kõigil parkimiskohtadel on elektriauto laadija valmidus.

KESKKOND
MT8 uusarendus sobib ideaalselt peredele, kes hindavad rahulikku ent tervislikku ja aktiivset elustiili. Maja lähedal on rohkelt kergliiklusteid tervisespordi harrastamiseks. Läheduses on mitmed lasteaiad (Tibutare, Teelahkme, Veerise jt), kõrgelt hinnatud Rocca al Mare kool ja Tabasalu gümnaasium ning Prisma, Selver ja Rocca al Mare kaubanduskeskused.

8-minutilise autosõidu kaugusel asuv Haven Kakumäe jahisadam pakub purjetamistreeninguid nii lastele ning täiskasvanutele kui ka sportlikke regatte meresõidu armastajatele. Lühikese autosõidu kaugusel ootab Sind kaunis Kakumäe liivarand.

Uus neljarealine tee ning Haabersti mitmetasandiline ristmik teevad ühenduse kõigi pealinna piirkondadega kiireks ja mugavaks. Ideaalne elukeskkond, mis on linna südamest piisavalt kaugel, et tunda end privaatselt ja piisavalt lähedal kiireks kommunikeerumiseks.

ARENDAJA
Hoone arendaja on tegelenud suuremahuliste ja eksklusiivsete kinnisvaraprojektide finantseerimise ja arendamisega nagu Das Haus äri- ja eluhoone (Pärnu mnt 31), Merirahu Villad (Merekalju tn 1-8; www.merirahuvillad.ee), Novira Plaza ärihoone (Tartu mnt 25) jt).

EHITAJA
Hoone ehitajaks on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev Mapri Ehitus (WoHo kvartal, Skyline Residence, Filmi 5, 7 ja Tuukri 64 korterelamud, Tabasalu kaubanduskeskus, Tiskre Ärimaja, Jõesuu tee 6 ja Metalli 5 büroohooned, Balti Jaama turg jpm. www.mapri.eu.

KORTERI BRONEERIMINE
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni kuni 1 kuu. Ostusoovi kinnitamiseks tuleb Ostjal tasuda broneerimislepingu sõlmimisel 5000 euro suurune broneerimistasu.

VÕLAÕIGUSLIK LEPING
Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku tehingu üksikasjad. Võlaõigusliku lepingu eelduseks on Ostja poolt tasutud 15% ostu-müügi väärtusest, mis sisaldab varasemalt tasutud broneerimissummat.

ASJAÕIGUSLEPING
Kui korterelamu ehitus on lõppenud (2023 aasta lõpp), sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping. Lepingu sõlmimise eelduseks on, et Ostja tasub ülejäänud 85% ostu-müügihinnast, pärast mida toimub korteri omandi-õiguse üleminek ostjale.

Korteri hinnas sisaldub standardpaketi siseviimistlus ja tehnovõrkude rajamine ja nendega liitumine.

Võta ühendust, kui Sulle meeldib ainulaadne kombinatsioon preemiumklassi ja energiasäästlikust kodust looduskaunis ja rahulikus keskkonnas!

NB: Kuulutuses kasutatud 3D fotod on illustratiivsed – mööbel ei sisaldu korterite hinnas.

Täiendav info veebiaadressil: www.yahouse.ee

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).