Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo

Asukoht

Aadress: Merekalju tn

Andmed

ID: 154 / 979248797829487000

Müügile on jõudnud valgusküllased kaunite loodusvaadetega 3- kuni 4-toalised korterid eksklusiivses Merirahu Villade elamukvartalis. Igal korteril on olemas oma isiklik terrass või privaatne hooviala.

II arendusetapi ehitus on alanud ning korterid valmivad 2023 aasta lõpus.

KORTER
Luksuslikke residentse iseloomustavad avarad planeeringud, 2.85 m2 kõrgused laed, valgusküllased toad, maast laeni aknad ja nutikodu lahendus. Eluruumide põrandale paigaldatakse naturaalset õlitatud tamme puitparkett ja vannitubades loovad luksusliku miljöö heledas tonaalsuses marmorimitatsiooniga plaadid. Siseviimistluses kasutab arendaja kõrgeima kvaliteediga loodussõbralike materjale, mis on ühtlasi nii ajatult moodsad kui ka vastupidavad.

Korterites on kaasajastatud kaugküttesüsteem vesipõrandakütte lahendusega. Ventilatsioonisüsteemid on ehitatud sisse- ja väljatõmbega, mis tagab kvaliteetse õhuvahetuse ja tubade sisekliima ruumipõhiselt; lisaväärtusena paigaldatakse lisaks kõikidesse korteritesse konditsioneerid.

NB: Kuulutuses on kasutatud analoogse Merirahu Villade I ehitusetapi näidiskorteri fotosid; 3D fotod on illustratiivsed. Mööbel ei sisaldu korterite hinnas.

MERIRAHU VILLAD
Eksklusiivne Merirahu Villade uusarendus ühendab endas modernse linnakorteri ja mõnusa eramaja parimad küljed. Need luksuslikud elamud tuksuvad privaatsuse, loodusläheduse ja ülima mugavuse rütmis. Karge õhk naturaalses parkmetsas täidab kopsud värskusega. Igal korteril on olemas oma isiklik terrass või privaatne hooviala.

– Sinu päralt on 2,5 ha avarust, merevaadet ja loodusliku parkmetsa;
– Ühes majas on vaid 6 eksklusiivset korterit;
– Hoone keskmine korrus on mõeldud vaid magamistubade jaoks, et naabri elu ja Sinu uni oleksid maksimaalselt eraldatud;
– Mugavaks liiklemiseks on hoonetes olemas lift;
– Turvaline aiaga piiratud territoorium tagamaks Sinu privaatsust ja rahu.

Elegantse arhitektuuriga hooneid on projekteerinud kõrgelt tunnustatud arhitekt Martin Aunin, kelle tuntumaite tööde sekka kuuluvad Juhkentali kvartal, Järve Tornid, hotellid Telegraaf ja Ülemiste, Roseni 9/11 hotell-korterelamu, Must Maja Nõmmel jt.

Sisearhitektuurse lahenduse autoriks on auhinnatud Meelis Press, kelle tööde seas on väljapeetud interjööride poolest tuntuimad Swissotel, Hilton Park Hotel, Novira Plaza, Tallinna Lennujaam, Tallink peahoone ja luksuslikud korterid ning villad Pirital, Viimsis, Kadriorus, Haaberstis, Vanalinnas aga ka Lõuna-Prantsusmaal ning Hispaanias. www.press.ee.

Ehitajaks on premium-klassi kinnisvara ehitusele keskendunud Mitt&Perlebach (Das Haus kvartal, Fahle Pargi Ärilinnak, ScalaCity, Poska 13, Suur-Patarei, Lubja 9a, Pronksi 6a, Tartu mnt 69 jt). www.mittperlebach.ee.

TARK MAJA
Korteris on võetud kasutusele ‘targa maja’ lahendus, mis võimaldab nutiseadmesse installeeritud tarkvara abil avada korteri välisukse, juhtida valve- ja ventilatsioonisüsteeme, siseruumide temperatuure ja kogu korteri valgustuse lahendusi.

PARKIMINE / PANIPAIK
Korteri juurde on võimalik soetada kuni kaks parkimiskohta soojas maa-aluses garaažis, ühe parkimiskoha hind on 25 000 eurot. Panipaigad on suurusega 1.9 kuni 2.5 m2, hinnaks 7 500 eurot.

KESKKOND
Merirahu Villade uusarendus sobib ideaalselt peredele, kes hindavad tervislikku ja aktiivset elustiili. Tervisespordi- ja metsarajad on ideaalsed nii jooksu- kui rattasõidu huvilistele. Majade kõrvalt saavad alguse nii mereäärne promenaad, kergliiklusteed kui ka metsarajad, täiuslikud nii romantilisteks jalutuskäikudeks kui tervisespordi harrastamiseks. Haven Kakumäe jahisadam pakub purjetamistreeninguid nii lastele ning täiskasvanutele kui ka sportlikke regatte meresõidu armastajatele. Lühikese autosõidu kaugusel ootab Sind kaunis Kakumäe liivarand.

Ideaalne elukeskkond, mis on linna südamest piisavalt kaugel, et tunda end privaatselt ja piisavalt lähedal kiireks kommunikeerumiseks.

Läheduses asuvad koolid: Rocca al Mare kool, Haabersti Vene Gümnaasium, Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinna Õismäe Vene Lütseum.
Lasteaiad: Veerise lasteaed, Tallinna Lasteaed Karikakar, Tallinna Lasteaed Vikerkaare, Tallinna Meelespea Lasteaed, Tallinna Nurmenuku Lasteaed.
Lähimad poed on Rocca Al Mare kaubanduskeskus, Kakumäe Selver ja Lidl.

KORTERI BRONEERIMINE
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni (kuni 1 kuu). Ostusoovi kinnitamiseks tuleb Ostjal tasuda broneerimislepingu sõlmimisel 10 000€ suurune broneerimistasu.

VÕLAÕIGUSLIK LEPING
Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu eelduseks on Ostja poolt tasutud 15% ostu-müügi väärtusest, mis sisaldab varasemalt tasutud broneerimissummat.

ASJAÕIGUSLEPING
Kui korterelamu ehitus on lõppenud (2023 aasta lõpp), sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping. Lepingu sõlmimise eelduseks on, et Ostja tasub ülejäänud 85% ostu-müügihinnast, pärast mida toimub korteri omandi-õiguse üleminek ostjale.

Korteri hinnas sisaldub standardpaketi siseviimistlus ja tehnovõrkude rajamine ning nendega liitumine.

Võta ühendust, kui Sulle meeldib ainulaadne kombinatsioon mere lähedal asuvast kodust ning looduskaunist ja rahulikust keskkonnast!

Täiendav info veebiaadressil: www.merirahuvillad.ee

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).