Annika Orusalu

Annika Orusalu

Kadrioru büroo maakler
Büroo: Tallinn
annika.orusalu@uusmaa.ee
+372 502 4828

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen ettevõtlik ja eesmärgikindel. Oma töös hindan partnersuhteid ja parima lahenduse pakkumist kliendile. Naudin inimestega suhtlemist ja pidevat enesearendamist.

Oman projektijuhtimise ja turunduse alast töökogemust. Olen valinud maakleritöö, kuna tunnen suurt huvi kinnisvara vastu. Kinnisvara müük on nagu projektijuhtimine. Sellel on eesmärk, algus, lõpp, ajakava, kulud-tulud ja muud tahud, mis ühte projekti iseloomustavad.

Minu tegevuspiirkonnaks on vanalinn, Kadriorg ja kesklinn ning selle lähiümbrus. Olen ka ise elanud Kadrioru ja kesklinna piiril, selles piirkonnas tunnen ennast alati koduselt.

Mu eesmärk on pakkuda oma klientidele professionaalset teenust, aidata vastata kõikidele küsimustele, mis puudutab kinnisvaraga seotud tehingut.

Armastan väga reisida ja kogeda erinevaid kultuure. Olen lemmiklooma omanik. Harrastan teha sporti, jooksen, rulluisutan, käin rühmatreeningutes jms.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

September 2019
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
9,8%
830
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
4,1%
1853 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-0,7 kuud
10,5 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5,6%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
sama
14,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
sama
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.