Anni Arm

Anni Arm

Kesk- ja vanalinna maakler
Büroo: Tallinn
anni.arm@uusmaa.ee
+372 51 02 773
+3726272600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo professionaalse ja tööka meeskonnaga ning alustasin tööd oma kodupiirkonnas – kesklinnas – 2017 aasta suvel.

Lõpetasin ülikoolis sisearhitektuuri eriala ning just interjööri alane nõustamine suunas mind kinnisvaramaailma. Olen veendunud, et iga korteri saab kiirelt ning kergete vahenditega muuta unistuste koduks! Minu eelnev töö turunduse valdkonnas on andnud mulle kogemuse, kuidas seda eduka müügi jaoks kõige paremini ja efektiivsemalt kasutada.

Abivalmis ning üksteist toetav meeskond on aluseks arengule ja klientide parimale teenindamisele. Armastan inimestega suhelda ning erinevatele situatsioonidele parima lahenduse leida, et kõik osapooled oleksid rahul. Olles terve oma elu kesklinnas elanud, näinud selle arengut ning kursis siinsete objektidega, saan Teile kindlasti pakkuda just Teie vajadustele parimat.
Et ideed lendaksid ja eneseareng toimuks tõrgeteta, veedan oma vaba aega golfi mängides, käsitööd tehes, maalides, reisides ning kallite inimestega koos olles – need on minu jaoks hindamatu väärtusega.

Olen töökas, korrektne, abivalmis, positiivne ning pühendunud selleks, et olla oma valdkonnas parim!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2019
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
16,5%
827
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
9,5%
1902 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-1 kuud
10,4 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5,6%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
sama
14,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
sama
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.