Anneli Veinsteins

Anneli Veinsteins

Kutseline kinnisvaramaakler (152217)
Büroo: Pärnu
anneli.veinsteins@uusmaa.ee
+372 56 343 537

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Pärnu kinnisvarabüroo meeskonnaga 2016. aasta suvel. See oli minu jaoks suur väljakutse, sest ma ei olnud varem klienditeeninduse ega ka müügitööd teinud. Oma järjepidevuse ja hooliva suhtumisega olen saanud tänu Uus Maa koolitustele sadade uute teadmiste, oskuste ja soojade kliendisuhete võrra rikkamaks.

Ma armastan maakleritööd, sest usun, et minu abiga jõuavad inimesed oma unistustele lähemale. Ma mõistan kuivõrd oluline samm inimese elus on kinnisvara ostmine ja müümine, seetõttu annangi endast alati 110%, et kõik osapooled võiksid olla maksimaalselt muretud ning rahulolevad. See rõõm ja tänutunne, mida kliendid peale tehingu sooritamist tunnevad, on minu jaoks hindamatu.

Neil hetkedel, millal ma parasjagu tööd ei tee, täiendan oma teadmisi ülikoolis või veedan aega armsate inimeste seltskonnas. Harrastan sulgpallimängu. Mind võib kohata ka kettagolfiradadel lõbusalt aega veetmas või linnatänavatel uudishimulikult ringi jalutamas ning ehituskunsti nautimas.

Uus Maa meeskonna abil leian alati võimaluse, et kinnisvara saaks müüdud ja ostuhuviline leiaks sobiva lahenduse. Kui te vajate aktiivset ja usaldusväärset maaklerit, kes teie kinnisvaratehingu eest hoolt kannaks, siis võtke julgelt ühendust, teen oma tööd rõõmuga!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Aprill 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
124,2%
1020
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,1%
2113€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-3,8 kuud
5,4 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.