Aneth Traumann

Aneth Traumann

Kinnisvaramaakler
Büroo: Tallinn, Uus Maa Capital
aneth.traumann@uusmaa.ee
+372 56 990 499

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

2020. aasta alguses liitusin UUS MAA kaubamärgiga, sest see kannab endas kvaliteeti ning on Eestis tuntuim ja usaldatuim kinnisvaraettevõte. Meeskond koosneb kõrgeima tasemega maakleritest ja hindajatest ning on suurima rahuloluindeksiga kinnisvarabüroo.

Kinnisvaramaaklerina olen tegutsenud üle kahe aasta ja aina enam märkan, kuidas maaklerteenused on muutunud tänapäeval enamaks kui lihtsalt kuulutuse aktiveerimine ja notaris tehing vormistamine. Kiiresti muutuvas seaduseandluses ja turuolukorras on oluline omada pädevat koostööpartnerit, kes on abiks oma nõu ja kogemustega, et lahendada ka keerulistena tunduvaid takistusi: dokumentatsioonide korrastamine ja arhiivide külastamine, koostöö ja läbirääkimised partneritega, koristusteenuste organiseerimine, hinnaekspertide ja pangahalduritega suhtlemine ning ka suhete lepitamine.

Ma austan ja naudin oma tööd, sest see on mitmekülgne, saan suhelda erinevate inimestega ja see on teinud mind paremaks inimeseks. Selleks, et teha oma tööd hästi ja pakkuda kliendile täisväärtuslikku, professionaalset teenindust, peab olema selja taga tugev meeskond – mina usaldasin oma seljataguse UUS MAA Capital meeskonnale, usalda Sina ka!

Helistage, kirjutage, astuge läbi – kinnisvaraga seotud küsimused leiavad kiire ja professionaalse lahenduse!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Märts 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
-16,6%
687
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
10,4%
1994€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-2,7 kuud
8,5 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
3,3%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
-0,1pp
6,15%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.