Alina Joutsi

Alina Joutsi

Büroo: Tallinn
alina.joutsi@uusmaa.ee
+37255997757

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Ma pean ennast usaldusväärseks ja pühendunud inimeseks, kes võtab vastutuse, püstitab eesmärke ning saavutab neid.

Oman 7 aastast kogemust kõikides kinnisvaraga seotud teenustes ja küsimustes – kinnivara ost-müük / üürimine, üüriportfelli haldamine, investeerimine, nõustamine, kinnisvaraarendus ja renoveerimine. Tean ja tunnen kinnisvara turgu Harjumaal kui ka Ida-Virumaal.

Mingil hetkel tekkis soov siduda oma elu kinnisvara bürooga Uus Maa FIVE STARS, sest tundsin, et saan panustada oma teadmisi ja kogemust olles luksuskinnisvara turuliidri osa.

Minu huvi kinnisvara vastu on alati olnud suur ning vastavalt sellele olen ka õppinud ülikoolis hoonete ehituse erialal. Seega olen alati valmis andma oma nõuannet konkreetse kinnisvara ehituse ja sisekujunduse kvaliteedi osas.

Valdan eesti, vene ja inglise keelt. Samuti suhtlustasandil oskan ma soome keelt. Seega olles minu koostöö partner võite alati kindel olla, et teie kinnisvarast huvitatud inimesel ei tekita keelebarjääri läbirääkimiste protsessi käigus ning saab tehing edukalt lõpuni viidud.

Minu missioon on lihtsustada oma kliendi elu, pakkudes kvaliteetset teenust ning võttes arvesse tema soove, vajadusi ja huvisid. Pean prioriteediks paindlikku ja individuaalset lähenemist igale kliendile.

Lugupidamisega,

Alina Joutsi

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

August 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+3,5%
672
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-3,7%
2804 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
+29,2%
203
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+12,8%
2621 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+13,5%
1500
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+10,2%
486
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.