Aiki Otsalt

Aiki Otsalt

Personalijuht
Büroo: Tallinn
aiki.otsalt@uusmaa.ee
+372 5344 5163
+372 627 2600

Suhtlen:

Minust

Liitusin Uus Maa meeskonnaga nüüdseks üle aasta tagasi. Enne seda müüsin Southwesterni programmiga 7 aastat Ameerikas raamatuid. Usun, et just see kogemus andis hea aluse inimeste tundmise ja müügitöö kogemuse. Kuigi seda esimest poolt kasutan oma töös palju enam siis eelnev müügitöö kogemus aitab mul maakleritega päris palju samastuda. Usun, et sellepärast ma ei olegi traditsiooniline personalijuht vaid lisaks põhitööle koolitan ka algajaid maaklereid.

Mulle meeldib, et Uus Maas töötavad inimesed, kes armastavad oma tööd. Uusmaakad seavad omale kõrgeid eesmärke ja on valmis nende täitumise nimel ka kõvasti pingutama. Sellepärast on see ettevõte ka mulle väga südamelähedane. Selle aasta jooksul olen siin väga palju õppinud ja arenenud tänu toetavale meeskonnale. Uus Maa on nagu startup ettevõte, mis annab hea hüppelaua edukaks karjääriks.

Steve Jobs pidas 2005. aastal Standfordi ülikooli lõpetajate kõne, milles jäi kõlama minu jaoks lihtne, kuid geniaalne lause “Stay hungry, stay foolish!”

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Mai 2019
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
12,3%
831
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
4%
1813 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-0,8 kuud
14,2 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5,6%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
sama
14,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
sama
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.